مارس 2, 2024

 ظهر روز گذشته، امدادگران اورژانس پیکر خون آلود زن 47 ساله ای را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد انتقال دادند که با ضربه هولناک کارد مجروح شده بود، اما عملیات احیا برای نجات جان زن مذکور بی‌نتیجه ماند و او بر اثر عوارض ضربه کارد جان سپرد.به دنبال مرگ این زن، بلافاصله عوامل انتظامی وارد عمل شدند و با دستور تلفنی قاضی ویژه قتل عمد مشهد، همسر او را در حالی دستگیر کردند که در محیط بیمارستان منتظر نتیجه اقدامات پزشکی بود.

بنابراین گزارش، دقایقی بعد با حضور قاضی «دکتر صادق صفری» در مرکز درمانی، تحقیقات قضایی در این باره آغاز شد. بررسی های میدانی قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد بیانگر آن بود که «مریم-الف» در پی نزاع خانوادگی به قتل رسیده است، به همین دلیل شوهر 52 ساله وی تحت بازجویی قرار گرفت.

این مرد که مدعی بود بنگاه خرید و فروش املاک دارد، به مشاجره لفظی با همسرش اقرار کرد اما مدعی شد که همسرش به او تهمت ازدواج مجدد زده است! این در حالی بود که دختر و پسر وی که در صحنه جنایت حضور داشتند، به قاضی ویژه قتل عمد گفتند: از طریق یکی از بستگان پدرشان مطلع شده اند که پدر 52 ساله آن ها با زن دیگری ازدواج کرده و به همراه او به ارومیه رفته است!

فرزندان این مرد همچنین اظهار کردند: وقتی پدرمان از سفر بازگشت مادرمان موضوع ازدواج مجدد او را مطرح کرد که به همین دلیل درگیری بین آن ها رخ داد و مادرم قابلمه و ظرف آشپزخانه را به سوی پدرم پرت کرد. پدرمان هم که عصبانی شده بود، کارد بزرگ آشپزخانه را برداشت و ضربه ای به زیر گلوی مادرمان زد که خون فواره زد و او روی زمین افتاد. بعد هم با اورژانس تماس گرفتیم و پیکر خون آلود او را به بیمارستان رساندیم…

گزارش اختصاصی روزنامه خراسان حاکی است، در پی اظهارات شاهدان عینی این جنایت هولناک، بی درنگ قاضی صفری عازم محل وقوع قتل در خیابان بهمن 4 شد و بدین ترتیب تحقیقات قضایی در منزل ویلایی نقلی در حالی ادامه یافت که خون زیادی روی کابینت ها و لوازم دیگر آشپزخانه خودنمایی می کرد.

در همین حال، «علی-ص» (متهم به قتل) نیز چگونگی وارد آوردن ضربه کارد بر گلوی همسرش را نزد مقام قضایی با جزئیات شرح داد. با وجود این، متهم به قتل با صدور دستوری محرمانه از سوی قاضی شعبه ویژه پرونده های جنایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت و تحقیقات برای کشف زوایای پنهان این جنایت توسط سرهنگ مرادی (افسر پرونده) ادامه یافت تا مشخص شود آیا پای یک زن دیگر در میان است؟

سیدخلیل سجادپور / خراسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *