سپتامبر 23, 2023

به گزارش رکنا، ساعت 12 شب 14مهرماه 1392 صدای شلیک چند گلوله در ایستگاه 2 کوی قدس آبادان کافی بود تا اهالی محل در تماس با پلیس ماجرای شلیک های وحشت آور را گزارش کنند و در ادامه تیمی از ماموران کلانتری 13 قدس برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

ماموران با حضور در محل مشاهده کردند مرد جوانی به نام حسن هدف شلیک مرگبار در جلوی در خانه اش قرار گرفته است و همین کافی بود تا بازپرس ویژه قتل همراه تیمی از پلیس آگاهی آبادان و پزشکی قانونی با حضور در صحنه جرم، تحقیقات پلیسی را آغاز کنند.

زن قربانی جنایت که در خانه حضور داشت در همان ابتدا هدف تحقیق قرار گرفت و گفت: با همسرم در خانه بودیم که زنگ خانه به صدا در آمد و شوهرم برای بازکردن در به جلوی در رفت اما ناگهان صدای شلیک 3 گلوله به گوش رسید و با سرعت از خانه خارج شدم و دیدم همسرم غرق خون روی زمین افتاده است.

داستانسرایی عجیب در قتل

ادعاهای زن جوان در حالی بود که کارآگاهان در بررسی صحنه جرم پی بردند که گلوله های مرگ از داخل خانه شلیک شده است و اهالی محل نیز قبل از شلیک متوجه درگیری در خانه حسن شدند شدند و این درگیری ها در حالی بود که حسن قبل از مرگش در این درگیری عنوان کرده که شلیک کن و فریادهای مرد جوان را نیز همسایه ها شنیده بودند.

همین سرنخ ها کافی بود تا باردیگر زن جوان هدف تحقیق قرار گیرد و در این مرحله همسر حسن که راهی جز اعتراف نداشت به قتل شوهرش با شلیک های رضا اعتراف کرد و همین کافی بود تا کارآگاهان با اقدامات فنی و پلیسی رضا را دستگیر کنند.

رضا وقتی فهمید زن خائن نقشه قتل را فاش کرده است در اعترافاتش گفت: من و حسن با هم دوست بودیم و در جریان اختلافات همسرش با حسن بودم تا اینکه زن حسن با حرفهایش توانست خودش را به من نزدیک کند و در ادامه یک کلت برای من خرید و دستور داد تا شوهرش را به قتل برسانم و من هم که خام حرف های این زنشده بودم دست به قتل حسن زدم و سپس از اسلحه را داخل رودخانه بهمنشیر انداختم.

آزادی زن خائن از زندان

10 سال از ماجرای قتل مرد جوان در آبادان می گذرد و زن قربانی جنایت که دستور این جنایت را صادر کرده بود پس از 10 سال زندان با رضایت فرزندش که در زمان جنایت 17 سال داشت و حالا به سن قانونی رسیده است از زندان آزاد شد.

علی رنجکش / ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *