این خانم مجری معروف توانست پولدارترین مرد جهان را عاشق خود کند + عکس

jabama


جف بزوس پس از جدایی از همسر سابقش، مکنزی و بلافاصله دیده شدنش با یکی از مجریان تلویزیونی؛ همه را به این شک انداخت که دلیل جدایی از همسرش، بدلیل تصمیم ازدواج با خانم مجری بوده است. ماجرایی که در اوایل ژانویه 2019، به عنوان یکی از خبرهای مهمی که دنیای فناوری را تکان داد، پس از جدایی جف بزوس، بنیانگذار آمازون و ثروتمندترین مرد جهان، از همسرش، بر سر زبان ها افتاد.

خبرهای شوکه‌کننده‌ ای درباره رابطه پولدارترین مرد جهان با یک مجری سابق تلویزیونی به نام لورن سانچز هر روز منتشر میشد اما خیلی ها معتقد بودند که این زن نمیتواند به عنوان همسر وارد زندگی جف شود و خیلی زود آنها از هم جدا خواهند شد. اما اینطور نشد و لورن سانچز تازه جدا شده از همسرش، موفق به تصاحب قلب جف بزوس شد و حالا جدیدترین خبر درباره این دو فرد معروف، خبر نامزدی و برنامه ریزی برای ازدواج آنهاست که منتشر میشود و این یعنی لورن در عاشق کردن جف بزوس معروف، موفق بوده است.

جوزف بزوس

بیوگرافی لورن سانچز، همسر جدید جف بزوس

جف بزوس، لورن سانچز، مجری تلویزیون معروف، در تاریخ 19 دسامبر 1969 در آلبوکرکی، نیومکزیکو آمریکا، به دنیا آمد. وی علاوه بر مجریگری، هنرپیشه، تهیه‌کننده و خلبان نیز بود. سانچز پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان به لس آنجلس رفت و در دانشگاه رشته ادبیات و روزنامه‌نگاری را تحصیل کرد. پس از اتمام تحصیلات، وارد شبکه Kcop TV شد و به عنوان یک کارمند ساده فعالیت کرد. بعدها به شبکه فاکس اسپورت پیوست.

سانچز در سال 2005 با پاتریک ویتسل، همکارش در تلویزیون، ازدواج کرد. او به سرعت در حرفه‌ی خود پیشرفت کرد و به یکی از مجریان معروف شبکه تبدیل شد. با این حال، برخی معتقدند رشد ناگهانی و موفقیت وی بیشتر به دلیل رابطه‌ با جف بزوس، مدیر عامل آمازون، بود.

منبع:چشمک

بازارگاه
  • قیمت خودروهای مونتاژی دردسر جدید مردم / چرا 4 محصول جدید سایپا قیمتی نیستند ؟

آیا این خبر مفید بود؟