سردار رادان: مردم سلاح‌های غیرمجاز را تحویل دهند

به گزارش رکنا، سردار احمدرضا رادان در حاشیه آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی خوزستان که امروز (۱۰ خردادماه) در اهواز برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: استان خوزستان به واسطه دارا بودن مردم شریف و پرکار و به واسطه اینکه مدت‌ها پذیرای رزمندگان در دفاع مقدس بودند و خود نیز رزمنده بودند، سرزمینی است که زیارتگاه یادمان‌های دفاع مقدس است و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بنابراین باید در تقویت آن کوشا باشیم.

وی افزود: در خصوص در موضوع سرقت ها و تیراندازی های بی‌رویه‌ای که توسط دارندگان سلاح‌های غیرمجاز انجام می‌شود و متاسفانه مردم را نیز آزار می‌دهد، اگرچه کارهای خوبی در این مدت اخیر انجام شده است اما برای فرمانده جدید نیز این موضوع باید در دستور کار قرار گیرد تا ان‌شاءالله با همکاری مردم و دیگر دستگاه‌ها بتوانیم به این دغدغه مردم پاسخ خوبی دهیم.

مردم سلاح‌های غیرمجاز خود را تحویل دهند

فرمانده فراجا گفت: از مردم درخواست می‌کنم سلاح غیرمجاز خود را تحویل دهند؛ اگر شرایطی داشته باشند که جزو دارندگان سلاح مجاز باشند، پیگیری می‌شود وگرنه سلاح غیرمجاز در دست‌شان غیر قانونی است و استفاده از آن نیز خلاف قانون است.  • 5 هزار پزشک متخلف فرار مالیاتی شناسایی شدند / 97 درصد مردم شامل طرح مالیات بر سوداگری نمی شوند

آیا این خبر مفید بود؟