دسامبر 5, 2023

سنگ تراورتن سنگی است که دارای استحکام بالا و در رنگ های متنوع می باشد ، این سنگ معمولا در رنگ های روشن مانند سفید ، کرمی و طوسی وجود دارد. معادن تراورتن زیادی در کشور وجود دارد مانند معدن تراورتن اردبیل و زنجان.

تراورتن کرم بیموج آبگرم
تراورتن کرم بیموج آبگرم

سنگ تراورتن به دلیل رنگ های روشنی که دارد به فرد احساس آرامش  می دهد ، این سنگ در کفی های ساختمان و نمای بیرونی ساختمان ها قابل استفاده است.

فروش سنگ تراورتن تبریز به صورت عمده و خرده همچنین حضوری و غیر حضوری انجام می پذیرد‌. تحقیقات نشان می دهد که تبریز انواع سنگ تراورتن را در رنگ های مختلف دارد به طوری که بهانه ای مبنی بر عدم وجود رنگ خاصی از سنگ تراورتن قابل طرح نیست.

قیمت سنگ تراورتن در تبریز

قیمت سنگ تراورتن در تبریز بستگی به عوامل مختلفی از جمله ضخامت و رنگ دارد ، در نظر داشته باشید که هر چه رنگ سنگ تراورتن تیره تر باشد قیمت آن کمتر است بنابراین سنگ های تراورتن سفید تر قیمت بیشتری دارند.

با وجود این مسئله که قیمت سنگ تراورتن با توجه به ویژگی های آن متغیر است ولی در کل قیمت سنگ تراورتن که در تبریز به فروش می رسد به دلیل نزدیکی معادن از جمله معدن اردبیل به آن ارزان تر از قیمت این سنگ در دیگر مناطق است.

فروش عمده سنگ تراورتن در تبریز

بسیاری از افرادی که به دنبال یک کسب و کار پر درآمد و مطمئن هستند ، می توانند به طور عمده سنگ تراورتن از بازار های سنگ تبریز تهیه کنند تا سود کلانی را به دست آورند.

فروش عمده سنگ تراورتن در تبریز امری است که می تواند به شما کمک کند در مدتی کم سودی هنگفت به دست آورید به این صورت که با خرید عمده این سنگ می توانید آن را به شهر های دیگر که سنگ تراورتن در آن ها کمیاب است ببرید و در آن جا به فروش رسانید ، همچنین خرید عمده سنگ تراورتن این امکان را برای شما فراهم می کند که هزینه آن را در چند مرحله پرداخت کنید و فشاری روی شما نباشد.‌

اگر به دنبال خرید جزئی سنگ نما نیز هستید می توانید به مراکز فروش جزئی سنگ در تبریز مراجعه کنید تا علاوه بر دیدن طرح ها و رنگ های مختلف سنگ تراورتن از سنگ های دیگر با رنگ های دیگر نیز دیدن کنید.

خرید سنگ تراورتن به صورت جزئی

فروش سنگ تراورتن در تبریز هم به صورت جزئی و هم به صورت عمده انجام می گیرد ، فروش سنگ تراورتن در تبریز در بازار های سنگ یا مغازه های سنگ فروشی رواج دارد.‌

در تبریز و شهر های مجاور آن تقریبا همه ساختمان ها در نمای داخلی و خارجی خود از سنگ تراورتن استفاده کرده اند و این مسئله به دلیل قیمت ارزان سنگ های تراورتن تبریز می باشد همچنین دلیل دیگر فروش سنگ تراورتن در تبریز و این همه استقبال از آن ، استحکام بالای این سنگ و موجود بودن همه رنگ های آن در تبریز می باشد.

سنگ های تراورتن تبریز از بهترین سنگ های تراورتن در کشور می باشد این سنگ بهترین سنگی است که می توان در کفی ها و قسمت های تزیینی بیرون ساختمان استفاده کرد زیرا علاوه بر مقاومت بالا ، زیبایی قابل ستایشی نیز دارد.

فروش سنگ تراورتن در تبریز بیشتر از دیگر جاها رواج دارد و علت این امر هم علاوه بر قیمت ارزان سنگ تراورتن تبریز کیفیت بسیار بالای سنگ تراورتن در این شهر است.

اگر به دنبال این هستید که از فروش سنگ تراورتن در تبریز بیشترین استفاده را ببرید به شما پیشنهاد می کنیم که این سنگ را به طور عمده از این شهر خریداری کنید و با فروش آن به شهر های فاقد سنگ‌ تراورتن صاحب درآمدی قابل توجه شوید.

تماس با ما

آدرس کارخانه صنایع سنگ اصفهان سازند استون

اصفهان،شهرک صنعتی محمود آباد خیابان ششم    تلفن فروش   09134090995

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *