آوریل 15, 2024

حفاظ پنجره فرفورژه را می‌توان جزو زیباترین کارها و کلاسیک‌ترین آن‌ها به‌حساب آورد. کمتر کسی است که بداند حفاظ پنجره چه مزایای می‌تواند داشته باشد. نصب این مدل حفاظ در کنار آنکه زیبایی پنجره شما را دوچندان خواهد کرد باعث می‌شود تا نسبت به ایمنی منزل خود نیز مطمئن باشید. بسیاری از افراد زمانی که نام فرفورژه را می‌شنوند یاد فلزاتی میفتند که دارای نقش‌ونگار است.

حوزه استفاده از این مدل فلز بسیار بالاست و علاوه بر حفاظ پنجره و درب در دکوراسیون خانه نیز نقش ایفا می‌کند. البته که همه چیز بستگی به سلیقه شما دارد. بسیاری از افراد به زیبایی نمای ساختمان و یا دفتر کار و … اهمیت می‌دهند و مایل‌اند در کنار کیفیت از زیبایی نیز لذت ببرند، چه‌بسا استفاده از این مدل حفاظ پنجره گزینه و انتخاب مناسبی خواهد بود.

  شماره تماس فروش و بازدید رایگان از ساختمان : 09126215957

حفاظ پنجره فرفورژه جدید

حفاظ پنجره فرفورژه را می‌توان جزو زیباترین کارها و کلاسیک‌ترین آن‌ها به‌حساب آورد که طرف‌داران خاص خود را دارد.

چرا حفاظ پنجره لازم است؟

در شهرهای شلوغ کمتر پنجره‌ای را خواهید دید که حفاظ نداشته باشد. خصوصاً آنکه پنجره‌ها ارتفاع کمی نسبت به سطح زمین داشته باشند و یا نسبت به سایر پنجره‌های ساختمان‌های در فاصله کمی باشند. این موارد و بسیاری دیگر باعث می‌شود تا یک پنجره به حفاظ نیاز داشته باشد.

همین‌طور ممکن است بخواهید برای مدتی خانة خود را ترک کنید و یا به مسافرت بروید در این صورت گذاشتن خانه خالی بدون حفاظ در و پنجره درست نخواهد بود. برای خانه‌های آپارتمانی حفاظ می‌تواند نقش نگه‌دارنده گل‌ و گیاه را نیز داشته باشد. به شرطی که در طراحی آن از نگه‌دارنده استفاده شده باشد.

 اگرچه ممکن است نصب حفاظ پنجره باعث دلگیر شدن فضا شود اما امنیت و اطمینان خاطری که به وجود می‌آورد باعث می‌شود سایر موارد کنار رود. از سوی دیگر می‌توان با استفاده از حفاظ پنجره فرفورژه فضا را هنری‌تر کرد.

حفاظ پنجره فرفورژه

در شهرهای شلوغ کمتر پنجره‌ای را خواهید دید که حفاظ نداشته باشد.

مدل‌های حفاظ پنجره فرفورژه

عموماً تصوری که از فرفورژه دارید جنس فلزی آن و فرهای کار شده در این محصول است. درواقع فرفورژه تلفیقی از هنر و صنعت به شمار می‌رود. در انواع این حفاظ پنجره زیبایی و ظرافت به‌کاررفته است. این محصول پس از آنکه از نظر امنیتی مورد بررسی قرار گرفت وارد بازار می‌شود. درگذشته این مدل حفاظ بیشتر جنبه زینتی داشت اما امروزه با بالابردن ایمنی آن، علاوه بر بحث نما و دکوراسیون برای محافظت از بسیاری از مراکز از این مدل حفاظ استفاده می‌شود.

محصولاتی که به‌عنوان حافظ پنجره فرفورژه در بازار عرضه می‌شود به دو صورت صنفی و صنعتی تولید می‌شوند. نوع صنفی معمولاً توسط جوشکاران تولید می‌شود. نرده‌های فرفورژه در اشکال و طرح‌های بسیار متنوعی ساخته می‌شوند. نسبت به نرده‌های معمولی طرف‌داران بیشتری دارند.

استفاده از این مدل حفاظ و یا نرده بستگی به سلیقه کاربر دارد. به طور مثال می‌تواند نرده فرفورژه کاملاً بر روی پنجره قرار گیرد و پنجره را پوشش دهد و یا در قسمتی از پنجره مانند میانه آن قرار بگیرد که در این صورت بیشتر جنبه زینتی خواهد داشت. همین‌طور می‌توانید مدل موردنظر فرفورژه خود را سفارش دهید. مثلاً از جوشکار بخواهید در این حفاظ از جای گلدانی نیز استفاده شود.

اگرچه بسیاری از افراد گمان می‌کنند که این مدل حفاظ پنجره قدیمی شده است و یا طرح‌های محدودی دارد اما این‌طور نیست. اگر سری به سازنده‌های این حفاظ‌ها بزنند تنوع آن را خواهند دید. اگر اشیای زینتی در خانه ندارید و امکان سرقت وسایل خانه و انتقال آن‌ها از پنجره وجود ندارد نیازی نیست حفاظ پنجره فرفورژه طرح‌های شلوغی را شامل شود تا فضای بسته‌ای را ایجاد کند. در این حالت می‌توان از مدل ساده آن استفاده کرد.

حفاظ پنجره

محصولاتی که به‌عنوان حافظ پنجره فرفورژه در بازار عرضه می‌شود به دو صورت صنفی و صنعتی تولید می‌شوند.

مزایای استفاده از حفاظ پنجره فرفورژه

از جمله دلیل که باعث شده است این نوع نرده طرف‌داران زیادی را امروزه داشته باشد می‌توان به کیفیت این محصول اشاره کرد. کیفیت هر حفاظ تأثیر زیادی در کاربرد آن دارد. حفاظی که از متریال مناسب ساخته شده است در زمان کوتاه فرسایش نیافته و حتی زنگ‌زده نمی‌شود. باید به مسئله مقاومت در برابر رطوبت و باران توجه ویژه‌ای داشته باشید. اگر محل زندگی شما همیشه مرطوب بوده یا باران زیاد می‌بارد حتماً در مورد حفاظ با قابلیت ضدزنگ بودن تحقیق کنید.

از سوی دیگر این امکان برای استفاده‌کننده وجود دارد تا از رنگ موردعلاقه خود بر روی این کار استفاده کند. درحالی‌که نرده‌های استیل این تنوع را نخواهند داشت. رنگ حفاظ باید به‌گونه‌ای تعیین شود که به خانه شما بیاید و هماهنگ باشد. زمانی که شما پنجره را باز می‌کنید این تأثیر بیشتر مشخص می‌شود.

اگر دکور خانه شما رنگ‌های باز و شاد دارد می‌توانید از رنگ سفید استفاده کنید. دکورهای تیره هم با حفاظ‌های قهوه‌ای بهتر همراه می‌شوند. در کل پیشنهاد می‌کنیم که برای حفظ روحیه خود از رنگ‌های روشن بیشتر بهره ببرید. حفاظ‌های سفید با رنگ‌های شاداب گل و گیاهان رونده بهتر جلوه می‌کند.

امروزه این مدل حفاظ پنجره به‌گونه‌ای نصب می‌شود که بتوان آنان را باز و بسته کرد و یا حالت کشویی داشته باشد. در این صورت می‌توانید هرگاه لازم بدانید از این نرده استفاده کنید. همین‌طور بتوانید از دیدن فضای بیرون بدون وجود مانعی لذت ببرید. این مدل نرده دست‌کمی از نرده‌های آهنی و استیل ندارد.

هزینه‌ای که باید برای این مدل حفاظ بپردازید بسیار کمتر و مقرون و به‌صرفه است. درعین‌حال زیبایی و تنوع این کار نیز بالاست. همین‌طور باتوجه‌به رشد و پیشرفت در زمینه جوشکاری، بر روی کیفیت این محصول نیز تأثیر گذاشته است.

از جمله دلیل که باعث شده است این نوع نرده طرف‌داران زیادی را امروزه داشته باشد، کیفیت و طرح‌های متنوع این محصول است.

سخن آخر

استفاده از حفاظ پنجره فرفورژه باعث می‌شود تا علاوه بر جنبه ایمنی و حفاظتی، از هنر و زیبایی این کار نیز استفاده کنید. امروزه این مدل نرده طرف‌داران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. هم آنکه کیفیت این مخصوص نسبت به گذشته افزایش‌یافته است و هم تنوع کار افزایش داشته است. اگرچه حفاظ پنجره ممکن است باعث محدود شدن دیدتان به بیرون شود اما امروزه با به‌کارگیری ترفندهایی می‌توان در صورت لازم این نرده‌ها کنار زد. با درنظرگرفتن آنچه که گفته شد می‌توانید انتخاب درستی داشته باشید.

  شماره تماس فروش و بازدید رایگان از ساختمان : 09126215957

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *